Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omezený provoz MŠ

V týdnu od 12. 3. - 16. 3. 2018 mají školy v okrese Beroun jarní prázdniny. Rodiče měli možnost se vyjádřit, zda jejich dítě v tomto týdnu do MŠ bude docházet, či nikoliv. Na základě průzkumu mezi rodiči bude od 12. 3. - 15. 3. 2018 probíhat omezený provoz v jedné třídě a to od 7 - 16 hod. Na 16. 3. 2018 se přihlásilo velice málo dětí, a tak tento den bude MŠ uzavřena. Bližší informace poskytnou učitelky na třídách.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace pro rodiče - PYŽÁMKA MLADŠÍCH DĚTÍ

Každý pátek se odnáší špinavá pyžama na vyprání domů. V pondělí doneste dětem čistá a podepsaná pyžama zpět do MŠ. Nebude-li mít dítě pyžamo, bude spát pouze ve spodním prádle. Děti jsou smutné, když pyžamo nemají. Pyžama budete mít připravena ve skříňce v šatně.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Důležité informace o lůžkovinách

Vážení rodiče,

v MŠ je zaveden nový systém s praním lůžkovin  a ručníků.

Vždy na začátku každého měsíce Vám připravíme lůžkoviny a ručníky k vyprání, které Vaše dítě během měsíce ve školce používalo. Vše bude uloženo v bedýnkách se značkou Vašeho dítěte v šatně. Vyprané lůžkoviny a ručníky prosím vkládejte zpět do bedýnek a odevzdávejte na lavičku před třídu Sluníček, a to nejpozději do konce daného měsíce. Zde si je odebere paní školnice. Prosíme, aby jste vyprané prádlo přinesli najednou, ne po částech.

Za ztrátu ručníků či lůžkovin bude požadována adekvátní náhrada.

Děkujeme za pochopení - kolektiv MŠ