Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace pro rodiče - PYŽÁMKA MLADŠÍCH DĚTÍ

Každý pátek se odnáší špinavá pyžama na vyprání domů. V pondělí doneste dětem čistá a podepsaná pyžama zpět do MŠ. Nebude-li mít dítě pyžamo, bude spát pouze ve spodním prádle. Děti jsou smutné, když pyžamo nemají. Pyžama budete mít připravena ve skříňce v šatně.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace pro rodiče - SOLNÁ JESKYNĚ

Od 5. 10. do 14. 12. bude MŠ každý čtvrtek od 9.30 do 10.15 navštěvovat SOLNOU JESKYNI HUDLÍSEK v Berouně. Doprava bude zajištěna vlastním autobusem k jeskyni a zpět. Celková cena je 1 360,- Kč. Tuto částku je nutné zaslat na účet MŠ do 13.10. Číslo účtu předá paní učitelka rodičům v pondělí 2.10. v MŠ. Do batůžku dejte dětem pití a silnější ponožky na pobyt v jeskyni. Svačinu budou mít děti ve školce. 

 

 

Důležité informace o lůžkovinách

Vážení rodiče,

v MŠ je zaveden nový systém s praním lůžkovin  a ručníků.

Vždy na začátku každého měsíce Vám připravíme lůžkoviny a ručníky k vyprání, které Vaše dítě během měsíce ve školce používalo. Vše bude uloženo v bedýnkách se značkou Vašeho dítěte v šatně. Vyprané lůžkoviny a ručníky prosím vkládejte zpět do bedýnek a odevzdávejte na lavičku před třídu Sluníček, a to nejpozději do konce daného měsíce. Zde si je odebere paní školnice. Prosíme, aby jste vyprané prádlo přinesli najednou, ne po částech.

Za ztrátu ručníků či lůžkovin bude požadována adekvátní náhrada.

Děkujeme za pochopení - kolektiv MŠ